Žijeme. Kdo? No přece já a holky....!

Prodej věcí pro reborny

Lidi,kteří přijdete na mé stránky,opravdu by mi moc pomohlo,kdybyste něco koupili,nemyslím si,že to je tak hrozné,aby se to nedalo dát jako dárek nějakému děvčátku na panenky jako dáreček,,sběratelce panenek na její panenky nebo rebornky,já stále všude píšu,že to nemám pro své obohacení,nakonec ceny tomu snad napovídají,kdybych to ohodnotila za čas nad tím strávený,tak by to bylo minimálně třikrát více,ale já mám 7 starých feneček,které nikdo nechtěl,vyhodil nebo se snažil sprovodit ze světa, o které se svědomitě starám,ale jakmile onemocním,tak jsme na tom špatně,protože nemám žádný příjem. Nikde nežebrám o zaslání peněz,ale snažím se něco vytvářet a prodat za minimální cenu,abych mohla kupovat fenkám. Kdo to pochopí,nebo to sám zná,tak ví,o čem píšu.

Svetřík,bačkůrky a čepička,velikost na 42-46,cena 210 kč

Netypický svetr s čepicí,lze i na dítě,je to velikost 54-62 cm,cena 180 kč

Luxusní soupravička sváteční,velikost 46-52 cm,cena 360 kč

Další luxusní soupravička na mimčo,reborn,panenku,velikost 46-52 cm,cena 260 kč

Možno pro dvojčata reborny,velikost 46-52 cm,cena za oba 320 kč,možno i jednotlivě

Luxusní šaty pro reborn,panenku,miminko,velikost 50-56 cm,cena 260 kč

 

Soupravička se sukýnkou,kloboučkem,čepicí,bačkůrkami,možné koupit jakoukoliv kombinaci,velikost 46-52 cm

Tyto 4 soupravičky jsou prodané,je to z dřívějška,ale mohu uplést znova,zde je cena vyšší,je s tím opravdu hodně práce,takže zde je cena 450 kč za první 3 a za poslední šatečky 320 kč.

Další věci,které zde můžete koupit,cenu nebudu psát,pletení je moje relaxace,tak bych si samozřejmě přála,abych to nepletla jen do skříně,kde to bude ležet,ale aby to splnilo účel a nějaký reborník to nosil,takže jsem ochotná se na Vámi navrhnuté ceně domluvit,stačí,když se mi vrátí náklady!!!!

 

Na prodej pro reborníky-je možné koupit,když napíšete na meil 281054@seznam.cz,cena za každý jednotlivý kus na fotkách je 200 kč,možné se domluvit

Tyto všechny věci už jsou prodané,jsou to věci,které jsem pletla asi před dvěma roky,ale to,co jsem si nafotila,sem dávám,kdyby někdo chtěl něco podobného,tak upletu,takže sem nedávám ani velikost ani ceny,na všem bychom se domluvili. Mám tam i jednu z hraček-želvičku-,které také pletu nebo háčkuji,dále vánoční věneček,deky pro děti,přehoz a povlak na polštář atd.

 

TOPlist